CHP Adapazarı Belediye Başkan Adayı İsmail Kılıç vatandaş ziyaretlerine devam ediyor. Kılıç, “Yerel seçimlerde büyük bir oy oranı ile sandığa gidiyoruz. Herkesi şaşırtacak bir sonuçla halkımızın yereldeki ittifakının adresi olacağız. İnsanlar Yeniden Güçlü Adapazarı’na inanıyor. İsmail Kılıç yerelin ittifakında Adapazarı’nın başkanı olarak sandıktan çıkacaktır. 31 Mart günü ben değil biz kazanalım” dedi.

HERKESİN ADAYIYIM
Cumhuriyet Halk Partisi Adapazarı Belediye Başkan Adayı İsmail Kılıç seçim çalışmalarına devam ediyor. Zirai Aletler Sanayi Sitesi, Süpürgeciler Sanayisi, Hızırtepe, Alandüzü ve Köprübaşı Mahallerinde vatandaşlarla buluşan Kılıç, projelerinden ve hedeflerinden bahsetti. Kılıç, “Adaylığımız açıklandığından beri sahadayız ve vatandaşların bize olan ilgisinin her geçen gün arttığını görüyoruz. Ben bu seçimde CHP’nin adayı olarak seçime giriyorum ama ben kendimi Ak Parti’nin, İYİ Parti’nin, MHP’nin, Saadet Partisi’nin ve tüm partilerin adayı olarak görüyorum. Bizim gönlümüz ‘Yeniden Güçlü Adapazarı’ hedefine inanan herkese açık” dedi.
HERKESİ ŞAŞIRTACAĞIZ
Kılıç, “Yerel seçimlerde büyük bir oy oranı ile sandığa gidiyoruz. Herkesi şaşırtacak bir sonuçla halkımızın yereldeki ittifakının adresi olacağız. İnsanlar Yeniden Güçlü Adapazarı’na inanıyor. İnsanlar bizim projelerimize inanıyor. Biz ayakları yere sağlam basan, uygulanabilir, insanımızın hayatını güzelleştirmeye odaklanan projeleri hayata geçireceğiz. Benim esnafım siftah yapamıyorken ben parklara çiçek ekemem. Benim çiftçim kan ağlıyorken ben yüzeysel projelere odaklanamam. Önce çiftçi, önce esnaf, önce insan diyerek bu şehri kalkındırmak istiyoruz” dedi.
BEN DEĞİL BİZ KAZANALIM
Son olarak Kılıç şunları söyledi: “Çiftçimiz için Tarım Destek Ofisimiz faaliyete geçecek. Sütü biz işleyecek biz satacağız. Bir kazanan köylü 5 kazanacak. GDO’suz yerli tohum üreteceğiz. Biz yeni cazibe merkezleri oluşturacağız. Esnafımızı ezdirmeyecek, halkımızın benimsemediği projelere belediyecilik anlayışımızda barındırmayacağız. Tüm hemşerilerim inansın, İsmail Kılıç yerelin ittifakında Adapazarı’nın başkanı olarak sandıktan çıkacaktır. Adapazarı’nda Halk İttifakının Adayı İsmail Kılıç’tır. 31 Mart günü ben değil biz kazanalım.”