İsmail Kılıç

[qode_elements_holder number_of_columns=”two_columns”][qode_elements_holder_item item_padding=”0 20px 0 20px” advanced_animations=”no”]
[/qode_elements_holder_item][qode_elements_holder_item item_padding=”0 20px 0 20px” advanced_animations=”no”]

İsmail Kılıç

1973 Adapazarı doğumlu, evli ve 2 çocuk babası olan İsmail KILIÇ; Adapazarı Ticaret Lisesinden 1990 yılında, Anadolu üniversitesi Eskişehir İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat bölümünden, 1996’da yılında mezun olmuştur. Yüksek Lisans eğitimimi 1996-2001 yılları arasında, Sakarya Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü iktisat Ana Bilim Dalında tamamlayarak Bilim Uzmanı (İktisat-Tezli) unvanı almıştır. 1988 yılında Ticaret Lisesi muhasebe bölümü stajyeri olarak başladığı iş hayatını, muhasebe ofisleri ve şirketlerde, muhasebe elemanı, muhasebe müdürü olarak çalışarak ara vermeden sürdürmüştür. 5 yıl üst düzey yönetici pozisyonunda, Uluslararası yatırımları olan şirket grubunun, yapı malzemeleri imalatı, otomotiv, dış ticaret, inşaat, taahhüt, kamu ihaleleri gibi alanlarının tamamında, şirketler grubunun, kurumsal, mali-idari, dış ticaret, finans, bilişim, imalat, iade, denetim, raporlama ve yatırım planlaması işlemlerini, başarıyla yönetmiştir.

[/qode_elements_holder_item][/qode_elements_holder]
[qode_elements_holder number_of_columns=”two_columns”][qode_elements_holder_item item_padding=”0 20px 0 20px” advanced_animations=”no”]

Adapazarı’na Adapazarlı Başkan

2004 yılında askerlik görevini, Bolu 2. Komando Tugayında tamamlamıştır.
01.01.2005 tarihinde Sakarya’da kendi adına, Mali Müşavir olarak çalışmaya başlamış. İstanbul’da Mükellef portföyünün çoğalması nedeni ile 2006 yılında İstanbul Kadıköy’de, Mali Müşavir eşi Gülşah KILIÇ ile birlikte KILIÇ TFT SMMM Ltd. Şti’ni kurarak bir ofis daha açmıştır. Müşteri portföyü olarak sektöründe önde gelen firmalarla Mali Müşavirlik, danışmanlık, kurumsal yapının oluşturulması, raporlama ve bağımsız denetim faaliyetlerimiz üzerine geniş bir ekiple halen çalışmaktadır.
2007 yılında Mert-Kan Tarım ürünleri A.Ş çiftliğin de aile şirketi hissedarı olarak, damızlık Büyükbaş hayvancılık faaliyetine başlamış, sektörün sorunları, çiğ süt ve karkas et fiyatındaki istikrarsızlık, bizleri küçükbaş hayvancılığa yöneltmiş, Hayvancılık yanında, büyük çaplı çilek ve küçük çapta zirai ürün üretmeye başlamıştır.
Türkiye de 2000 yılından bu yana birçok ilde çok sayıda firmanın yatırım fizibilitelerini hazırlayarak Yatırım Teşvik Belgesi çıkarmışlardır.
Uzmanlık alanının konusuna giren her türlü yasal mevzuata hakim olup, Mali Müşavirlik mesleği gereği takip ettiği yasal mevzuat düzenlemeleri neticesinde, Resmi Gazetede yayınlanan, yasa ve tebliğlerin irrasyonel içeriği, bu içerikler ile ilgili STK’ların, Muhalefet partilerinin Meslek örgütlerinin, her geçen gün daha sessiz kalması, yaratılan korku imparatorluğu, sesi kısılan basın, çöken adalet, her zaman soğuk baktığı siyasetin içinde yer almasına etken olmuştur.
Mali Müşavir, Ekonomi Bilim Uzmanı, Bağımsız Denetçi, Aktüer Hesap Uzmanı ve Bilirkişi olan İsmail KILIÇ;
ÇEYREK ASIRDIR, ADAPAZARI’MIZIN ÇÖZÜLEMEYEN SORUNLARINI ÇÖZMEK ADINA, HER SAKARYALININ YAŞAMAK İSTEYECEĞİ BİR ADAPAZARI İÇİN, CHP ADAPAZARI BELEDİYE BAŞKAN ADAYI OLMUŞTUR.

[/qode_elements_holder_item][qode_elements_holder_item item_padding=”0 20px 0 20px” advanced_animations=”no”]
[/qode_elements_holder_item][/qode_elements_holder]

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir